My Hostessy

Hostessy

Hostessy – jedne rozdają ulotki lub „gratisy” za najniższe stawki, inne obsługują targi i konferencje za wysokie wynagrodzenie, zawsze jednak uwaga konsumentów skupia się na nich i to od hostess często zależy sukces promocji.

Praca hostess jest oczywiście dostrzegana bo same hostessy jako atrakcyjne dziewczęta przyciągają uwagę, lecz nie zawsze ich praca jest właściwie oceniana i doceniana. Często praca hostessy kojarzy się wręcz z mało inteligentnym rozdawaniem ulotek i bezmyślnym uśmiechaniem się do klientów.
Z drugiej strony to właśnie od hostess zależy często sukces promocji, a atrakcyjna, inteligentna i zaangażowana hostessa potrafi wręcz zdziałać cuda, zwiększając sprzedaż, przyciągając tłumy na stoisko targowe i budując pozytywny wizerunek firmy zleceniodawcy.

Często zdarza się, że wzajemna współpraca nie w pełni wszystkich satysfakcjonuje, zleceniodawca ma zastrzeżenia do aktywności i zaangażowania hostess, dziewczęta z kolei nie bardzo wiedzą co mają robić bo klient nie dostarczył briefu i nie określił jasno swoich oczekiwań.

Wiele jest nieporozumień wynikłych czasami z braku komunikacji a niestety często z braku doświadczenia ze wszystkich stron, początkujących hostess, pracowników agencji lub też zleceniodawców.

Jeżeli pracujesz jako hostessa, tutaj masz możliwość przekazać swoje uwagi agencjom hostess, zleceniodawcom oraz konsumentom z którymi masz kontakt podczas promocji. Możesz wyrazić swoją opinię pod dowolnym wpisem lub dodać własny wpis.
Pamiętaj tylko aby nie używać konkretnych nazw firm, produktów, itp….