O nas / Współpraca

DomenaHostess.pl Team

Jesteśmy osobami związanymi z rynkiem promocji od kilkunastu lat. Chcemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie tworząc miejsce wymiany uwag, poglądów, opinii na temat hostess, agencji hostess, zleceniodawców i konsumentów oraz całego procesu promocji z udziałem hostess.

Zawsze możesz do nas napisać na adres: team@domenahostess.pl

Na rynku promocji z udziałem hostess działamy już bardzo długo, szczerze mówiąc to niewiele jest osób w naszym kraju które miały by dłuższy staż w tej branży. Znamy rynek, obserwujemy zachodzące na nim zmiany, szczególnie zmiany jakie w proces organizacji promocji wniosły nowe technologie telekomunikacyjne i internetowe.

Obserwujemy również prawdziwy wysyp nowych podmiotów na rynku, niestety ich ilość nie zawsze wiąże się z jakością świadczonych usług na czym cierpi reputacja całej branży. Dziś założyć agencję hostess jest bardzo łatwo, zgłoszenie działalności, laptop, komórka, strona oparta na bezpłatnym szablonie, ogłoszenie o naborze hostess i . . . za kilka miesięcy komentarze w sieci o braku rozliczeń z hostessami oraz niezadowoleni zleceniodawcy. Normalny proces jak w każdej innej branży.

Chcemy aby Serwis Domena Hostess stał się neutralnym miejscem wymiany poglądów.
Aby z jeden strony pozwolić na swobodną wymianę uwag a z drugiej uniknąć wzajemnych animozji i waśni środowiskowych, zdecydowaliśmy o całkowitym zakazie używania nazw firm, agencji i produktów, zarówno w tekstach jak i komentarzach. Dotyczy to również Loginów które nie mogą kojarzyć się z markami i nazwami.
Wpisy zawierające takie nazwy będą natychmiast kasowane a konta nieodwołalnie blokowane.

Prezentacje firm czy agencji mogą odbywać się tylko w formie reklamy czy tekstów reklamowych które będą wyraźnie oznaczone jako Reklama.

Mamy nadzieję, że dzięki takiej anonimowości dyskusje będą bardziej szczere a dodatkowo unikniemy spamerów i adeptów marketingu szemranego. Służy temu dobrze zabezpieczony system komentarzy i oceny wiarygodności Użytkowników.

Zapraszamy do publikowania tekstów:

– jesteś hostessą?
– pracujesz w agencji hostess?
– zlecasz promocje jako klient?
– często spotykasz hostessy jako konsument?
Podziel się swoimi uwagami, spostrzeżeniami

– aby dodać wpis należy się zarejestrować i zalogować na konto w Serwisie;
– wpis musi mieć minimum 1500,- znaków i nie więcej niż 4500,- znaków;
– wpis może zawierać zdjęcia lub filmy z YouTube;
– nie można we wpisach używać nazw firm, agencji, zleceniodawców ani marek;
– tematyka wpisu musi odnosić się do rynku promocji z udziałem hostess;
– wpis musi być dodany do jednej z kategorii;
– przyjmujemy tylko unikalne teksty;
– publikując tekst, przekazujesz na wyłączność autorskie prawa majątkowe.

Jeżeli jesteś związana/y profesjonalnie z branżą promocji, posiadasz na ten temat dużą wiedzę oraz doświadczenie i zechcesz się nią podzielić, zapraszamy do publikacji artykułów.
Publikacje w działach Warto wiedzieć oraz Gorące tematy tylko po wcześniejszym kontakcie z Administratorem.